Papalogo---один-з-трьох-най

Papalogo — один з трьох найбільших виробників брендованого скотча в Україні.

Навіщо потрібен брендований скотч

Скотч з логотипом від Papalogo використовується для підвищення ефективності реклами, робить продукцію впізнаваною. Купуючи товар у фірмовій упаковці, споживачі будуть впевнені в його достовірності. А шахраї, які хочуть підробити оригінальні вироби, зіткнуться з великими труднощами.


У нас можна замовити рекламний скотч з нанесеною на нього важливою інформацією:
● логотип компанії або бренду;
● адресу, телефон;
● домен вашого сайту;
● слоган компанії;
● QR кодом акцій.

Вказівка ​​контактних даних дозволяє легко сортувати товар при перевезенні. Його не розкриють треті особи, оскільки замінити бренд-скотч не вийде. А якщо вантаж загубиться, його можна буде швидко знайти.

Унікальний, функціональний рекламний носій можна використовувати як інструмент декорації, якщо нанести на нього тематичнi зображення та логотип бренду. Такий підхід є актуальним напередодні свят — нового року, дня народження компанії і т.д. Цим же скотчем можна прикрасити торгову зону, полку в ТЦ з викладеними товаром компанії, торгiвельну точку в торговому центрі. Скотч з логотипом яскраво виділить вашу торгову зону в момент свят, акцій, розпродажів, знижок, або відкриття нового магазину.

Особливості продукції

Скотч з рекламою буває різної ширини, товщини і різниться клейовим шаром. Тому споживач може підібрати оптимальний варіант для упаковки в залежності від виду продукції. Наприклад, для важких товарів потрібен брендований скотч, високої щільності, а для виробів легкої промисловості досить матеріалу, за складом схожого з канцелярським.
Клейовий шар створюють з водної акрилової емульсії, а плівка (основа скотчу) з поліпропілену. Палітра кольорів основа матеріалу може бути яскравою і різноманітною, на вибір замовника. Сам скотч випускається в трьох варіантах:
● білий;
● сірий;
● прозорий.

Важливо відзначити, що Papalogo реалізує продукцію власного виробництва. А це значить, що ми відповідаємо за якість і пропонуємо купити рекламний скотч за вигідними цінами. Замовте скотч в нашій компанії, і досвідчені співробітники швидко виконають заявку, а на наступний день доставлять його за місцем призначення.

Відмітний момент співпраці з Papalogo — ми даруємо нашим клієнтам кліше на друк скотча з логотипом для майбутніх замовлень.